Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Mazury – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

424 500 zł96,78 m² 4 386,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, znajdujący się w miejscowości Mazury, gm. Poczesna ul. Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski(Mazury + 15 km)

1 549 000 zł193,90 m² 7 988,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie | 171,51 m | działka 8,02a | Głogów Małopolski Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Śródmieście,Częstochowa(Mazury + 11 km)

1 600 000 zł510 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wydzielona połowa kamienicy z własna ksiega wieczystą zlokalizowana w samym sercu miasta, w doskonałej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Gwiezdna

Skrajnica(Mazury + 12 km)

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Skrajnica gmina Olsztyn, dom na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży dom do remontu w Skrajnicy przy ulicy Gwiezdnej. Działka zabudowana niedużym domem o powierzchni 70 m2 wymagającym nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa(Mazury + 11 km)

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa(Mazury + 11 km)

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jaśki(Mazury + 14 km)

1 499 000 zł270,40 m² 5 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 630 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Jaśki, gmina Olecko, 400 m od Jeziora Dobki i gminnej plaży. Powierzchni użytkowa domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Twardosławice(Mazury + 20 km)

719 000 zł90,15 m² 7 975,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Alternatywa dla mieszkania w mieście. Dom w cenie nowego mieszkania. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom w stanie deweloperskim budowany według projektu Dom w mekintoszach 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa(Mazury + 11 km)

603 000 zł80,40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Węgliska(Mazury + 15 km)

777 000 zł220 m² 3 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 800 m2, wybudowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Karpacka

Dźbów,Częstochowa(Mazury + 11 km)

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Dom wolnostojący o pow. 140 m Nieruchomość położona jest przy ul. Karpackiej, w spokojnej dzielnicy Dźbów Układ pomieszczeń: kondygnacja przyziemna (wys. poniżej 2,2 m) - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Mazury

Mazury,podkarpackie

2 900 zł160 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2 zlokalizowany w miejscowości Mazury, w powiecie Kolbuszowskim. Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mazury

Mazury,wielkopolskie

265 000 zł153 m² 1 733,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym w miejscowości Mazury k. Krotoszyna w województwie wielkopolskim. Jest to mała miejscowość położona około 10 km od Krotoszyna, około 15 km od Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Mazury

Mazury,warmińsko-mazurskie

3 250 000 zł1 000 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Opis Oferujemy Państwu ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną na mazurach w okolicy Olecka. Atrakcyjnie położona nieruchomość z bezpośrednim zejściem do jeziora otoczona połaciami lasów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij